خانه / تکنولوژی / اندروید و موبایل / بازی قصه دو برادر brothers : ATale of TWo Sons
بازی قصه دو برادر

بازی قصه دو برادر brothers : ATale of TWo Sons

بازی قصه دو برادر brothers : A Tale of TWo Sons

بازی قصه دو برادر brothers : ATale of TWo Sons :  داستان بازی از این قرار است که دو برادر برای نجات و درمان جان پدر بیمارشان و پیدا کردن داروی مورد نیازش ، باید به یک سفر حماسی بروند ، آن ها برای زنده ماندن پدرشان باید تمامی خطرات را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارند و از همه موانع عبور کنند .

نکته جالب در این بازی برای اولین بار ، کنترل همزمان دو شخصیت بر عهده کاربر است . این دو برادرباید به یکدیگر تکیه کنند تا موفق شوند ، وقتی یکی از آن ها ضعیف شد ، دیگری باید قوی باشد ؛ هنگامی که یکی از آنها می ترسد دیگری باید شجاع باشد و همه این ها بر عهده شماست .

برای مثال باید توجه داشته باشید موقع برخورد به بلندی ها و برداشتن موانع سنگین باید برادر بزرگتر را که قدرت بیشتری دارد ف عبور بدهید تا او بتواند به برادر کوچکش کمک کند .

این هوشمندی های کوچک به علاوه گرافیک بالا و صدا گذاری قوی ، بازی  ” برادرها ” را حسابی جذاب کرده است .

این بازی برای انواع کنسول ها و سیستم عامل های اندروید ( ۴ به بالا ) و در  آی او اس ۸ به بالا طراحی شده است و در ایران اپس ، قابل دسترسی است .

تصاویر بازی

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

دانلود نرم افزار حفاظت از پورت USB Flash Security 4.1.13.19

دانلود نرم افزار حفاظت از پورت USB Flash Security 4.1.13.19

دانلود نرم افزار حفاظت از پورت USB Flash Security 4.1.13.19 :  یکی از نرم افزارهای بسیار قوی و کاربردی با امنیت خیلی بالاس که در برابر تهدیدات  USB  از اون محافظت میکنه .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *