خانه / اخبار / تجمع مردم معترض مشهد در مقابل دادگاه انقلاب | در خصوص عملکرد موسسه کاسپین و فرشتگان

تجمع مردم معترض مشهد در مقابل دادگاه انقلاب | در خصوص عملکرد موسسه کاسپین و فرشتگان

به نقل از وب سایت پژوهشی مرغ حق، امروز مردم مشهد در خصوص عملکرد ضعیف و عدم جوابدهی مسئولان و نمایندگان موسسات مالی کاسپین و فرشتگان در مقابل دادگاه انقلاب مشهد دست به تجمع زدندو با سر دادن شعارهای مختلف خواهان جوابگویی مسئولان و نمایندگان این موسسات شدند.

طی گزارش صورت گرفته از صاحبان حساب دراین موسسات، مشخص شده است که موسسه کاسپین تمامی پرداخت های موسسه فرشتگان رو بر عهده گرفته  است و چندین ماه است که سودی به حساب مشتریان خود واریز نکرده است.

این درحالی است که   از اصل سپرده مشتریان ۱۰% بخاطر نگهداری سپرده های آنان کم کرده است و علاوه بر آن سودهای واریزی چندماه گذشته را هم از اصل سپرده گذاری کم میکند!

موضوع جالب دیگر در صحبت های مردم ، مربوط به منحل شدن ۲۲ ماهه موسسه فرشتگان است.در صورتیکه تا همین چند ماه گذشته این موسسه به فعالیت مشغول بوده است و خبری که به تازگی منتشر شده در خصوص نداشتن مجوز فعالیت این موسسه بوده است!

اینجا این سوال مطرح میشه چطور موسسه ای که هیچ مجوزی نداشته ۲۲ سال  تمام مشغول به فعالیت بوده است؟ چطور بانک مرکزی هیچگونه اطلاع رسانی در این باره نکرده است و اجازه فعالیت به این موسسه رو داده است؟

چرا سپرده گذاران موسسه کاسپین هنوز دفترچه حساب پس انداز خودشون رو دریافت نکردند در صورتیکه سپرده گذاران موسسه فرشتگان بعد از ادغام این دو موسسه بلافاصله دفترچه های خودشون رو تحویل گرفتند؟

آیا موسسه فرشتگان واقعا زیر نظر بانک مرکزی بوده؟ و سوالاتی از این قبیل که مردم به شدت خواهان جوابیه ای برای آن ها هستند…

 

به همین منظور ما مصاحبه صوتی رو برای شما تهیه کردیم که شنیدن اون خالی از لطف نیست!

 

خبر گذاری آنلاین وب سایت پژوهشی مرغ حق

 

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

حقايقي جالب در هند

حقايقي جالب از هند

حقايقي جالب از هند حقايقي جالب از هند ۱- هندوستان کشوری در جنوب آسیاست و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *