خانه / رمان و داستان / دانلود کتاب جیم مثل جادو اثر نیل گیمن

دانلود کتاب جیم مثل جادو اثر نیل گیمن

کتاب جیم مثل جادو اثر نیل گیمن

نیل ریچارد مک‌کینون گِی‌مِن نویسنده داستان کوتاه، فیلم‌نامه‌نویس، رمان‌نویس، خالق کتاب کامیک، تئاتر صوتی و فیلم انگلیسی یهودی سبک‌های علمی تخیلی و خیال‌پردازی است.

او موفق به کسب جوایز متعددی شامل جایزهٔ  هوگو، نبولا و برام استوکر، و همچنین نشان نیوبری شده است.

از آثار قابل توجه او می‌توان به مجموعه کتاب‌های کامیک سَندمن، و رمان‌های گرد ستاره، خدایان آمریکایی، کورالاین و کتاب گورستان اشاره کرد.

از بین آثار وی داستان کوتاه هیولا، کتاب گورستان و کورالاین به فارسی ترجمه شده‌اند.

سخنی از نویسنده

اگر داستانی را در سن و سال مناسبش بخوانی، هرگز آن را فراموش نخواهی کرد. شاید نام نویسنده یا داستان را فراموش کنی یا اتفاقی را که دقیقا درون داستان افتاده، اما اگر داستان تو را جذب کند با تو خواهد ماند و در جایی از ذهنت که شاید کمتر به ان سربزنی خانه خواهد کرد.

ترس بیشتر در حافظه ات چنگ می اندازد به خصوص اگر پشت گردنت عرق سردی بنشیند و هنگامی که داستان تمام می شود احساس کنی که کتاب را از ترس و اغتشاش ذهنت،آرام آرام به صورتت نزدیک کرده ای و خیلی ارام از خیالش بیرون بیایی آن برای همیشه در ذهن تو خواهد ماند!

رمان ترسناک جیم مثل جادو

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

دانلود رمان یاغی عشق

دانلود رمان یاغی عشق

دانلود رمان یاغی عشق : یکی دیگر از رمان های خواندنی از نویسنده مشهور لیلین پیک می باشد که داستان معلمی به نام کاترین هیوم را به تصویر میکشد که در روستایی کوچک معلم دبستان است و تمام تلاش خود را میکند تا از خراب کردن مدرسه ای که 100 سال قدمت دارد جلوگیری کند بزرگترین دشمن او در این راه  لکس موران مرد ثروتمند و خوش هیکلی است که به تازگی از شهر بازگشته است و زیر بار خواسته اترین نمی رود تا اینکه...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *