برندهای پول ساز برای ستاره های فوتبال

0
155
برندهای پول ساز برای ستاره های فوتبال

برندهای پول ساز برای ستاره های فوتبال

برندهای پول ساز برای ستاره های فوتبال : ستارگان فوتبال جهان هر کدام با برندهای مختلفی برای لباس و کفش‌های شان قرارداد دارند و بابت استفاده از لباس‌ها یا کفش‌های برند دلخواه‌شان مبالغ مختلفی هم دریافت می‌کنند.

در این فهرست دستمزدها موارد عجیبی دیده می‌شود که اصلا به آن‌ها فکر هم نمی کنید. مثلا «لیونل مسی» با این‌که از بهترین بازیکنان فوتبال جهان است اما بابت پوشیدن برند دلخواهش از بسیاری از بازیکنان توقع مالی کمتری دارد. این‌جا رقم دستمزد چند ستاره بزرگ فوتبال را که بابت پوشیدن کفش و لباس برند مورد علاقه‌شان دریافت کرده‌اند مرور می کنیم.

کریس رونالدو استوک ۳۶ میلیارد تومانی 

کریستین رونالدو

کریس رونالدو در صدر فهرست دریافت‌کننده بیشترین پول بابت پوشیدن کفش استوک قرار دارد. رونالدو که با برند «نایکی» قرارداد بسته، سالیانه ۶٫۲ میلیون پوند از این کمپانی دریافت می‌کند. یک پوند، ۵۹۸۰ تومان است و شش میلیون پوند، چیزی حدود ۳۶میلیارد تومان ما می‎شود.

ماریو بالوتلی ۳۰ میلیارد تومان برای یک دست لباس

ماریو بالوتلی

«بالوتلی»، مهاجم تیم ملی فوتبال ایتالیا و نیس، با این‌که در مقایسه با بعضی از ورزشکاران دیگر آن چنان جایگاهی ندارد اما بابت پوشیدن برند مورد علاقه‌اش از خیلی‌‌های شان جلوتر است. بالوتلی ۵٫۱ میلیون پوند از کمپانی «پوما» پول گرفته تا برای یک سال این برند را تبلیغ کند.

سسک فابرگاس هدیه های ۲۳ میلیاردی

سسک فابرگاس
کمپانی پوما در ظاهر سعی کرده در تبلیغات پرخرج از دیگر رقبا عقب نماند. بعد از بالوتلی، پوما با «سسک فابرگاس» قرارداد بسته و در ازای پرداخت چهار میلیون پوند، هر هفته استوک‌های جدید به این بازیکن هدیه می‌دهد.

پل پوگبا یک اشانتیون دربرابر ۱۷ میلیارد تومان

پل پوگبا یک اشانتیون
«پل پوگبا» اگرچه قبلا گران قیمت‌ترین بازیکن جهان بوده اما در زمینه تبلیغ برندهای معتبر، در مقایسه با هم‎تیمی‌هایش پول زیادی دریافت نمی‌کند. پوگبا ۳٫۱ میلیون پوند از آدیداس می‌گیرد و علاوه بر تبلیغ این برند در میدان ورزش، کفش‌های این کمپانی را در پیج اینستاگرامی‌اش هم تبلیغ می‌کند.

لیونل مسی قانع به  ۱۴میلیارد

لیونل مسی
هرچند مسی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال به حساب می‌آید اما در زمینه تبلیغ برندها نتوانسته در مقایسه با دیگر رقیبانش درآمدزایی زیادی داشته باشد. کمپانی آدیداس بیشتر از ۲٫۵ میلیون پوند به مسی پول نمی‌دهد. البته قرار است این قرارداد در سال آتی افزایش پیدا کند.

وین رونی  ۸میلیارد  تومان برای  ستاره سابق

وین رونی
«وین رونی» با این که اکنون آن فوتبالیست پرآوازه گذشته نیست اما در بستن قراردادهای تبلیغاتی بسیار حرفه‌ای عمل می‌کند. او با کمپانی نایکی برای تبلیغ کفش به توافق رسیده و سالیانه ۱٫۵ میلیون پوند دریافت می‌کند.
منبع : زندگی سلام
برای دیدن سایر مطالب سایت مرغ حق کلیک کنید.

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید