تغییر چیدمان اتاق خواب با کمترین هزینه

0
416

تغییر چیدمان اتاق خواب با کمترین هزینه

تغییر چیدمان اتاق خواب با کمترین هزینه :  تغییر دادن دکوراسیون اتاق خواب موضوعی است که خیلی از خانم ها دوست دارن بعد از مدتی چیدمان اون رو عوض کنن اما اگر این کار با کمترین هزینه انجام شود بسیار خوشایند تر خواهد بود .

با استفاده از چندین روش ساده و به نسبت کم هزینه می تونیم تغییرات زیادی رو ایجاد کنیم .

رنگ آمیزی :  

رنگ آمیزی

برای انجام این کار نیازی به رنگ آمیزی تمامی دیوارهای اتاق نیست میتونیم تنها یک دیوار مثلا دیواری که پنجره دارد یا دیوار بزرگتر یا کوچتر رو رنگ متفاوتی بزنید حتی رنگ امیزی بعضی از وسایل مثل میز پاتختی ، فریم تختخواب ، لامپ و یا چراغ اتاق هم میتونه تاثیر خیلی زیادی در تغییر اتاق خواب داشته باشه .

نصب سیستم روشنایی و نورپردازی : 

نصب سیستم روشنایی و نورپردازی

برای انجام این کار بهتره سراغ سیستم روشنایی برید که بتونه تمام فضای اتاق رو به اندازه کافی روشن کنه همچنین می تونین در کنار مهتابی اتاق از لوستر و یا چراغ آویز هم استفاده کنید و اگر اهل مطالعه کتاب هم هستید تهیه یک چراغ مطالعه دیواری و یا رومیزی میتونه انتخاب مناسبی برای شیک تر شدن اتاق خواب شما باشه .

تغییر ست رو تختی و بالش : 

تغییر ست رو تختی و بالش

اگر سر رشته ای از خیاطی داشته باشید میتونین با هزینه کمتری برای خودتون روتختی و روبالش های جدیدی درست کنید یا با توجه به بودجه ای که دارید یک نوع ساده و شیک اون رو خریداری کنید  .

عوض کردن پرده ها : 

عوض کردن پرده ها

برای انجام این کار حتما نیازی به تعویض خود پرده ها نیست حتی با عوض کردن چوب پرده  و  میل پرده میتونه تاثیر به سزایی بر طراحی پنجره اتاق خواب داشته باشه .

تزئین دیوار ها با استفاده از نقاشی و یا وسایل دکوری :

تزئین دیوار ها با استفاده از نقاشی و یا وسایل دکوری

سعی کنید ایده خلاقانه داشته باشید استفاده از تابلوهای برجسته ، آویزان کردن عکس های خاطره انگیز و تابلو های خاص و یا هرچیز دیگه ای که از نظرتون میتونه جذاب باشه جلوه بیشتری به اتاق خواب میده .

نصب کردن  گروهی از  آینه های کوچک و بزرگ روی دیوار ، نصب شلف و قفسه دیواری مدرن و رنگارنگ ، قرار دادن چند عدد گلدان شیک با گیاهان سرسبز و تعویض وسایل کوچک روی میز پاتختی یا کمد دراور ، همگی نمونه هایی از بهترین و مفیدترین  روش ها برای تغییر چیدمان اتاق خواب با کمترین هزینه هستند !

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید