جشن چهار سالگی دکتر سلام علیرغم کارشکنی دولتی‌ها برگزار شد

0
71
جشن چهار سالگی دکتر سلام

جشن چهار سالگی دکتر سلام علیرغم کارشکنی دولتی‌ها برگزار شد

جشن چهار سالگی دکتر سلام علیرغم کارشکنی دولتی‌ها برگزار شد

به گزارش مشرق ، مجموعه طنز دکتر سلام از ۴ سال قبل در میان رسانه‌ها جای خود را باز کرده و درخصوص موضوعات مختلف سیاسی ، فرهنگی اجتماعی و حتی اقتصادی آیتم‌هایی ساخته است .

حالا امروز جشن چهارسالگی این مجموعه طنز با حضور خیل مشتاقان و چهره‌های سیاسی ، فرهنگی اجتماعی آغاز شد .

 

کارشکنی دولتی ها برای برگزاری یک جشن

علی صدری‌نیا کارگردان مجموعه طنز دکتر سلام پیش از این درباره برگزاری جشن ۴ سالگی این مجموعه گفت : با توجه به استقبال گسترده مخاطبان از جشن دکتر سلام و ثبت نام اولیه ۲۵ هزار نفر برای حضور در این جشن ، امسال ما سالن ۱۲ هزار نفری آزادی را برای این مراسم در نظر گرفتیم و برای ۱۴ هزار نفر کارت ورود به جشن صادر شده است ؛ و پنجشنبه ۲۳ شهریور ان شاءالله با قوت این برنامه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد .

 

وی افزود:

اما برای گرفتن سالن در طول ۲ ماه گذشته عجیب‌ترین فشارها را پشت سر گذاشته‌ایم . ابتدا برای صدور مجوز حدود ۲۰ روز بین بخش‌های مختلف دولت پاسکاری شدیم و بعد از مکاتبه با استانداری ، ما را به فرمانداری ارجاع دادند و ما از فرمانداری مجوز برگزاری مراسم را گرفتیم . بعد هم با استناد به همین مجوز با سالن ۱۲ هزار نفری قرارداد بستیم و مراحل به اتمام رسید .

صدری‌نیا تصریح کرد : متاسفانه دولت کارشکنی‌های سنگینی را شروع کرد و هر روز یک بهانه برای محدود کردن مراسم امسال تراشید .

حضور پر شور علاقه مندان

براساس اطلاعات موجود از محل برگزاری جشن مجموعه دکتر سلام تمامی ظرفیت سالن محل برگزاری پر شده و اکنون ظرفیت خالی وجود ندارد . این در حالی است که قرار بود این جشن در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شود .

 

حضور شخصیت‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از همه جناح‌ها

تاکنون برخی شخصیت‌های سیاسی اجتماعی و فرهنگی به این جشن آمده اند نظیر ؛ سید محمد حسینی وزیر اسبق ارشاد ، محمد حسین صفارهرندی وزیر اسبق ارشاد و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ، داریوش سجادی فعال سیاسی اصلاح طلب ، حجت الاسلام زائری و سید محمود رضوی تهیه کننده فیلم سیانور و ماجرای نیمروز ، حجت الاسلام میرتاج الدین ، محمدباقر ذوالقدر معاون راهبردی قوه قضاییه ، اسماعیل آذر شاعر و مجری.

 

اولین ترکش دامن کسانی را گرفت که راه « آزادی » را بستند

مجری معروف « دکتر سلام » در آغاز جشن تولد چهارسالگی این برنامه طنز در واکنش به لغو برگزاری جشن دکتر سلام در سالن ورزشگاه آزادی با فشار دولت گفت : سلام عرض می‌کنم به کسانی که شعار آزادی می‌دهند و راه « آزادی » را می‌بندند.

وی ادامه داد : باید به بعضی‌ها هم حرف خودشان را زد که : شما حرف از آزادی می‌زنید ؟!  شما حرف از آزادی نزنید که آزادی خجالت می‌کشد .

 

آفرین به غیرتت

مجری برنامه از « اسماعیل آذر » بخاطر کار ارزشمندش که خودکار و تخته تولید خارجی را به زمین کوبیده بود ، دعوت کرد و گفت : آفرین به غیرتت استاد برای حمایت از تولیدملی .

 

ورود کیک تولد

دقایقی قبل کیک جشن چهارسالگی مجموعه طنز دکتر سلام هم به داخل سالن آورده شد . در حاشیه انتقال کیک تعدادی از مهمانان با کیک عکس سلفی یهویی گرفتند .

شهردار سابق تهران هم آمد

محمدباقر قالیباف که به تازگی از مراسم حج تمتع بازگشته است هم دقایقی قبل به سالن شهدای هفت تیر آمد تا در مراسم جشن دکتر سلام حضور داشته باشد .

منبع: فارس

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید