خانه / اخبار / خانم‌های باردار چه اندازه از تلفن همراه استفاده کنند؟
خانم‌های باردار چه اندازه از تلفن همراه استفاده کنند؟

خانم‌های باردار چه اندازه از تلفن همراه استفاده کنند؟

خانم‌های باردار چه اندازه از تلفن همراه استفاده کنند؟

خانم‌های باردار چه اندازه از تلفن همراه استفاده کنند؟ کارشناسان در جدیدترین تحقیقات خود دریافته اند ، نوزادانی که مادرانشان در دوران بارداری بیشتر ازچهار مرتبه در روز از تلفن همراه استفاده می کردند یا حدود یک ساعت یا بیشتر با این وسیله مکالمه داشتند، به احتمال قوی بیش از ۲۸ درصد دچار اختلال بیش فعالی می‌شوند!
کارشناسان اوج ابتلا به اختلال بیش فعالی در کودکان را در بازه سنی پنج تا هفت سال می‌دانند و اعتقاد دارند استفاده مادران از این وسیله الکترونیکی در دوران بارداری ، با بروز مشکل بیش فعالی در کودکان ارتباط مستقیمی دارد.
بر این اساس کارشناسان به افراد به ویژه خانم‌های باردار، زنان شیرده و حتی زنانی که قصد بارداری دارند، توصیه می‌کنند از کار کردن با این وسیله تا حد امکان خودداری کنند و در معرض امواج رادیویی تلفن همراه قرارنگیرند.
به گزارش دیلی میل ، بیماری اختلال بیش فعالی یا نقص توجه در کودکان از سنین سه تا چهار سالگی بروز می‌کند و می‌تواند باعث بروز مشکلات مختلف از جمله اختلال در یادگیری و رشد، رفتارهای پرخاشگرانه و تند، فعالیت بیش از حد، نداشتن تمرکز برای درس خواندن، وجود حس علاقه به دعوا و نزاع در کودک شود و در بسیاری از مواقع این بیماری تا سنین بزرگ سالی نیز ادامه می یابد و اثر منفی برکل زندگی فرد می گذارد.

جزئیات

امتیاز مرغ حق - ۵٫۶

۵٫۶

امتیاز مرغ حق

User Rating: ۵ ( ۱ votes)

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

واکنش به حذف دوره کاردانی از دانشگاه‌ها

واکنش به حذف دوره کاردانی از دانشگاه‌ها

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است حذف دوره کاردانی از چرخه آموزشی هرم نیروی کار را دچار مشکل می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *