خطرناک ترین تفریحات

0
129
خطرناک ترین تفریحات

خطرناک ترین تفریحات

خطرناک ترین تفریحات :

شنا با کروکودیل

شنا با کروکودیل پارک دراوین سیتی
پارک « دراوین سیتی » استرالیا محلی برای یکی از دیوانه‎وارترین تفریحات روی کره زمین است ؛ شما در محفظه‌ای استوانه‎ای به ارتفاع سه متر قرار می‎گیرید ، بعد وارد استخری می‎شوید که کروکودیل‎های پنج متری ازتان استقبال می‌کنند . برای مهیج‎تر شدن این تفریح، مسئولان پارک هنگامی که شما درون استخر هستید ، عملیات غذا دادن به کروکودیل‎ها را آغاز می‎کنند و شما از فاصله‎ای بسیار کم شاهد پرش‌ها و گاز گرفتن‎های کروکودیل‎های گرسنه خواهید بود .

راه رفتن روی بال هواپیما

راه رفتن روی بال هواپیما
در « سیاتل » آمریکا مکانی به نام « Pike Place Market » وجود دارد که بهشت کله‎شق‎هاست . شما این‌جا می‎توانید با تسمه‎ای خود را محکم به هواپیما وصل و با سرعت ۲۴۱ کیلومتر در ساعت ، روی بال‎های آن حرکت کنید!
البته مسئولان این تفریح عجیب ، خیلی هم بی‌رحم نیستند و شما را همین‎طوری روی بال هواپیما رها نمی‌کنند بلکه نصف روز روی زمین به شما آموزش می‎دهند .  هیجان این کار وقتی بیشتر می‎شود که خلبان هواپیما را وارونه می‎کند و شما روی بال‎های هواپیما، سر‌ و ته ، در میان آسمان می‌مانید .
اقامت روی طناب
کوه « Monte Piana » در ایتالیا هم محلی برای یکی دیگر از تفریحات جنون‌آمیز است ؛ این کوه، ۱۸ طناب کوهنوردی با طول ۶ تا ۱۰۰ متر را در خود جای داده‎است که تخت‎های معلقی روی آن‎ها قرار دارد . اما این تخت‌ها به چه دردی می‎خورند ؟ به درد نترس‎ها و عشق‎ هیجان‎ها که یک شب تا صبح را معلق بین زمین و آسمان سر کنند و از منظره‎ای فوق‎العاده لذت ببرند .

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید