دانستنی هایی درباره شامپوها

اگر جنس موهایتان چرب است و از محصولاتی استفاده می کنید که شامل وکس است، بهتراست هرچند وقت یک بار،شامپویی را به کار ببرید که باعث شفافیت وبهبود ساختارموهاشود.

0
21
دانستنی هایی درباره شامپوها

دانستنی هایی درباره شامپوها

دانستنی هایی درباره شامپوها : اگر جنس موهایتان چرب است و از محصولاتی استفاده می کنید که شامل وکس است، بهتراست هرچند وقت یک بار،شامپویی را به کار ببرید که باعث شفافیت وبهبود ساختارموهاشود.

Limonene و دیگراسیدهای سیتریک، برای تعادل PH به شامپوها اضافه می شود.اسید استیک به دلیل خاصیت پاک کنندگی موثر خود شناخته شده است، چرا که می تواند پوست مرده و گرد وخاک را از سطح پوست سرپاک کند و ظاهر آن را سالم ترو شفاف ترسازد.

  چه نوع شامپویی مناسب شماست؟

محصولات مراقبتی و تقویت کننده مو، می تواندبرای سلامت و شادابی مو، بسیار مفید وموثر باشد.

یکی ازاجزای تشکیل دهنده مفید شامپوها ۱۰ Polyquaternum است که به خوبی ازطریق پروتئین مو جذب می شود و حجم خوبی به موها می دهد ،به علاوه ، الکتریسیته ساکن را کاهش می دهد و موجب براق شدن و شفافیت موهای شما خواهد شد.

  چندین دفعه شست وشو درهربار استحمام ضرورتی دارد؟

با پیدا کردن شامپویی مناسب جنس موهای خود، فقط یک بار شست وشو کافی است و بار دوم و سوم کار چندانی برای موهای شما انجام نخواهد داد.

  به دنبال چه نوع مواد تشکیل دهنده ای باشیم ؟

Ammonium lauryl sulphate یا آمونیوم لوریل سولفات ،یک سورفکتانت با فوم بالاست که پیوندهای هیدروژنی در آب را مختل و با نفوذ آن به داخل مو ،آن را تمیز می کند.

  برای درخشندگی بیشترموچه کارمی توان کرد ؟

علاوه بر شست وشو با آب سرد که موجب سرحالی وهوشیاری بدن، سفت شدن پوست و شفافیت بیشتر موها می شود ،استفاده ازمحصولاتی حاوی سیلیکون نیز، با بستن کوتیکول های مو، هم به درخشندگی موها کمک زیادی می کند و هم مانع از دو شاخه شدن موها می شود.

منبع : زندگی سلام

برای دیدن سایر مطالب سایت مرغ حق کلیک کنید.

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید