دانلود رمان خارجی بهشت من تگزاس اثر سوزان فیلیپس

0
462
رمان خارجی بهشت من تگزاس اثر سوزان فیلیپس

دانلود رمان خارجی بهشت من تگزاس اثر سوزان فیلیپس

دانلود رمان خارجی بهشت من تگزاس اثر سوزان فیلیپس : بابي دنتون ، بازیکن سابق فوتبال آمریکا هیچ علاقه ای به بازگشت به شهر زادگاهش و همینطور پیشنهادات بازیگری که بهش میشه رو نداره بنابراین لوتر کارگردانی که ساخت فیلم رو بر عهده داره از گریسی دستیار خودش میخاد که بابی دنتون رو به انجام اینکار تشویق کنه  اما  رابطه جالب و عاشقانه ای که بین بابی دنتون و گریسی باعث میشه که ….

 

قسمتی از متن رمان :

بابی تام آهسته پوتین هایش را از روی میز برداشت و استاد . با این وجود که قوی بود اما جک می دانست که به دلیل بازنشستگی اجباری اش نابود شده است . از وقتی دکترها به او گفتند هرگز قادر نخواهد بود بازی کند ، بابی تام به طوری معامله میکرد که انگار در آستانه ورشکستگی است ، در حالیکه در امدهای میلیون دلاریش از شیکاگو فقط بخش کوچکی از درآمدش را تشکیل میداد .

این ماه موهای گریسی اسنو به هم ریخته بود . همانطور که نسیم مرطوب شمالی در یکی از شب های آغازین ماه جولای می وزید ، یک دسته از موهای قهوه ای فرفری اش جلوی چشمش افتاد . با خودش فکر کرد دیگر نباید به آرایشگری به اسم آقای إد اطمینان کند، به جای پرو بال دادن به افکار منفی در ماشین اجاره ایش را قفل کرد و راهش را از روی پیاده رو به سمت خونه بابی تام دنتون در پیش گرفت .

 

مشخصات : 

  • نام کتاب : بهشت من تگزاس
  • نام نویسنده : سوزان الیزابت فیلیپس
  • تعدا صفحات : ۳۲۹
  • حجم :  ۵ مگابایت

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید