دریافت گواهی FCC محصول جدید Gear Sport سامسونگ

0
59
گواهی FCC محصول جدید Gear Sportسامسونگ

دریافت گواهی FCC محصول جدید Gear Sport سامسونگ

دریافت گواهی FCC محصول جدید Gear Sport سامسونگ :  تقریبا دو هفته از زمانی که سامسونگ  محصول جدید پوشیدنی خود را تأیید کرد میگذرد حالا به نظر می رسد که کمپانی سامسونگ فرایند تولید محصول جدیدش به نام Gear Sport را آغاز کرده است .

این دستگاه جدید که موفق به دریافت گواهی FCC  شده است به جز مجهز بودن به وای فای و بلوتوث اطلاعات دیگری از آن ثبت نشده است .

اما طبق گزارش های به دست آمده این محصول نه مثل یک ساعت هوشمند تمام عیار طراحی شده و نه یک مچ بند سلامتی خیلی ساده ! بلکه این مچ بند پوشیدنی ترکیبی از قابلیت های هر دو دستگاه را دارا می باشد که قرار است فاصله بین مچ بند های اسمارت واچ و مچ بندهای سلامتی را پر کند .

در تصویری که از  Gear Sport منتشر شده است میتوان اظهار داشت که طراحی صفحه نمایش این دستگاه مثل سری ساعت های هوشمند Gear S بوده  که احتمالا سامسونگ قصد دارد با ساده سازی اما حفظ قابلیت های کلیدی ساعت هوشمند خود ، قیمت را کاهش داده و یک بازار جدید در زمینه ابزارهای پوشیدنی به وجود بیاورد . 

تاریخ دقیق عرضه این محصول و مشخصات فنی آن مشخص نشده است اما خبرهای رسیده حاکی از آن است که کمپانی سامسونگ همزمان در رونمایی از نوت ۸ ،  از پوشیدنی Gear Sport رونمایی خواهد کرد . 

 

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید