دستگیری قاچاقچی با ۲ هزار کیلوگرم مرفین

0
181
دستگیری قاچاقچی با 2 هزار کیلوگرم مرفین

دستگیری قاچاقچی با ۲ هزار کیلوگرم مرفین

دستگیری قاچاقچی با ۲ هزار کیلوگرم مرفین

سردار رضا بنی اسدی فر فرمانده انتظامی استان کرمان روز یکشنبه گفت : در رابطه کشف محموله مرفین در نرماشیر یک دستگاه تریلر توقیف و یک متهم دستگیر شد .

وی ادامه داد : اقدامات بعدی برای شناسایی سرشبکه های این محموله و دستگیری سایر متهمان توسط پلیس با هماهنگی دستگاه قضایی در دست انجام است.

سردار رضا بنی اسدی فر فرمانده انتظامی استان کرمان

وی خاطرنشان کرد : برای تولید این میزان مرفین، باید حدود ۲۰ تن تریاک استحصال شود تا ۲ تن مواد مخدر مرفین از آن استخراج شود .
وی تصریح کرد : صبح امروز ماموران فرماندهی انتظامی استان کرمان در شهرستان نرماشیر در راستای مبارزه با مواد مخدر و کنترل مبادی ورودی شرقی استان موفق به کشف این محموله شدند .
فرمانده انتظامی استان کرمان خاطرنشان کرد : ماموران انتظامی نرماشیر با کنترل محورهای اصلی و فرعی ورودی این شهرستان و انجام کار اطلاعاتی موفق به کشف این محموله بزرگ مواد مخدر شده اند .
سردار بنی اسدی فر ادامه داد : این محموله از مرزهای شرقی کشور بارگیری شده و در حال حمل به سمت استان های مرکزی کشور بود که در استان کرمان کشف شد .

 

فرمانده انتظامی استان کرمان
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به موقعیت جغرافیایی استان کرمان گفت : این استان با قرار گرفتن در کریدور ترانزیت مواد مخدر همواره به عنوان خط مقدم مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از ورود این مواد به داخل کشور و نیز جلوگیری از انتقال این مواد به سایر کشورها به شمار می رود .
وی ادامه داد : سیاست پلیس در استان کرمان مبتنی بر مبارزه قاطع ، هدفمند و جدی با پدیده قاچاق مواد مخدر است و این سیاست در هفته مبارزه با مواد مخدر با جدیت و قاطعیت بیشتری دنبال می شود .
وی بر همکاری همه دستگاه ها با پلیس در راستای مبارزه جدی تر با پدیده مواد مخدر تاکید و بیان کرد : اقدامات فرهنگی و اجتماعی یکی از مکمل های اصلی اقدامات مبارزه ای با مواد مخدر به شمار می رود و در این رابطه همه دستگاه ها باید به وظایف خود آشنا بوده و آن را اجرایی کنند./ ایرنا

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید