ذوق زدگی صهیونیست‌ها از عملکرد آشوبگران علیه سردار سلیمانی

0
98
ذوق زدگی صهیونیست‌ها از عملکرد آشوبگران علیه سردار سلیمانی

ذوق زدگی صهیونیست‌ها از عملکرد آشوبگران علیه سردار سلیمانی

ذوق زدگی صهیونیست‌ها از عملکرد آشوبگران علیه سردار سلیمانی : روزنامه رأی‌الیوم تصریح کرد: هدف از ایجاد ناآرامی در ایران، منحرف کردن اذهان از تحولات بیت‌المقدس است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، نویسنده این روزنامه خاطرنشان کرد: سخنان ترامپ رئيس جمهور آمريکا در باره مردم ايران توجهم را جلب کرد؛ اصلا ترامپ کي آزار و اذيت ملت‌ها را احساس و به آن توجه کرده است؟ آيا سلاح مرگبار او ملت ها و نسل ها را نابود نکرد؟ آيا هدف تحريم اقتصادي و تحريم هاي بانکي آمريکا در سال‌هاي گذشته، فشار بر مردم ايران نبود؟

ترامپ بار ديگر همانند پيشينيانش ثابت کرد از ميزان درک و آگاهي مردم ايران اطلاع ندارد. آنها بارها تلاش کردند بين مردم و رهبران کشور شکاف ايجاد کنند اما موفق نشدند و تجربه اين مسئله را از زمان پيروزي انقلاب اسلامي تا به امروز ثابت کرده است.

روزنامه رأی‌الیوم

نويسنده اين يادداشت درباره زمان وقوع اين رويدادها در ايران نوشت هرگز معتقد نيستم وقوع اين رويدادها در اين برهه از زمان با پيروزي‌هاي محور مقاومت بر تروريسم و حاميان آن بي‌ارتباط است. محور مقاومت طرح منطقه‌اي آنها را به شکست کشاند و به تهديد واقعي براي رژيم صهيونيستي تبديل شد. در اين جا به مواضع اسرائيل استناد مي‌کنم که از برخي از خيزش‌هاي مشکوک در خيابان هاي ايران استقبال کرد.

علاوه بر اين، معتقدم اين رويدادها با مسئله قدس اشغالي و تصميم ترامپ درباره آن درارتباط است زيرا هدف از رويدادهاي امروز در ايران منحرف کردن توجهات از تحولات گذشته و آينده قدس و تلاش براي مجازات ايران به علت مواضع آشکارش در قبال طرح‌هاي مخرب آنها براي ملت‌ها و به طور خاص مسئله فلسطين است.

ايران که در سال ۲۰۰۹ با خردورزي رهبران و آگاهي مردم خود توانست بر فتنه چيره شود و سلامت خود را بازيابد، امروز نيز اين رنج را پشت سر خواهد گذاشت. مردم در اين بين حرف اول را مي‌زنند. اين مسئله را حسن روحاني، رئيس جمهور ايران گفت. وي گفت ميليون‌ها نفر به خيابان ها خواهند آمد و با اين فتنه مقابله خواهند کرد. مردم از حاکميت و امنيت کشور پاسداري مي‌کنند. اين، ويژگي برجسته و وجه تمايز ايران از بسياري از کشورهاي جهان است که ادعاي دموکراسي و آزادي دارند.

ايران ثابت کرده است از هر بحران داخلي يا خارجي که با آن مواجه مي شود، قدرتمندتر از قبل خارج مي شود.
در همین حال روزنامه صهیونیستی جروزالم پست با استقبال از اغتشاش در ایران، از قول یک مقام سابق امنیتی رژیم صهیونیستی نوشت بی‌ثباتی در داخل ایران، موجب سرگرمی در داخل می‌شود و برای اسرائیل حاشیه امنیت تولید می‌کند.

روزنامه صهیونیستی جروزالم

سیما شاین معاون پیشین امور راهبردی در شورای امنیت ملی اسرائیل با استقبال از شعارهای عناصر اغتشاشگر و با لحنی هیجان‌زده گفت: تظاهرکنندگان تصویر ژنرال قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس را آتش زدند. این، حضور ایران در سوریه و غزه و یمن و لبنان را پرهزینه می‌کند.

وی در عین حال گفت: من تغییری در راهبرد سپاه پاسداران نمی‌بینم چرا که آنها فکر می‌کنند رویکرد فعلی آنها، اقتضای منافع ملی ایران است.

یادآور می‌شود عناصر آشوبگر در سال ۸۸ و در شیطنت‌های چند روز اخیر، شعارهای صهیونیستی مانند نه غزه، نه لبنان و سوریه را رها کن…
سر می‌دادند.

منبع : شهر خبر

برای دیدن سایر مطالب سایت مرغ حق کلیک کنید.

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید