خانه / گالری تصاویر / رایج‌ ترین جملات نوشته شده پشت خودروها
رایج‌ ترین جملات نوشته شده پشت خودروها

رایج‌ ترین جملات نوشته شده پشت خودروها

رایج‌ ترین جملات نوشته شده پشت خودروها

رایج‌ ترین جملات نوشته شده پشت خودروها : پشت نویسی خودروها رابطه قابل تاملی با شخصیت صاحب خودرو و فرهنگ محل زندگی او دارد . بعضی اوقات آن چه پشت خودروها نوشته می شود ، چکیده ای از تجربه ها ، باورها ، خواسته ها و آرزوهای صاحبان شان است . شاید برایتان جالب باشد از هر موضوع ، یک یا چند عکس مرتبط هم ببینید .

 نصیحت گونه‌ها :

جملات نصیحت گونه

رایج ترین انتخاب صاحبان خودرو برای پشت نویسی خودروهایشان است . عشق به مادر ، پند و اندرز درباره بی وفایی روزگار و توصیه به توکل بر خدا در روزهای سخت ، موضوع بیشتر این نوع جملات است .

جملاتی مانند « ای دل غمین مباش/ شد شد ، نشد نشد » ، « صد سال در بیابان آواره شوی / به از آن است که محتاج نامردان شوی » ، «من از روییدن خار سر دیوار دانستم /  که ناکس کس نمی گردد از این بالانشینی ها » و « اگر ایزد کند یاری / چه اف باشد ، چه این گاری » از این دست هستند .

 

شوخی و طنز : 

شوخی و طنز

شوخی با همه چیز ، به خصوص محدودیت‌ها و ناکامی‌ها هم از موضوعات موردعلاقه برای پشت نویسی خودروهاست . جملاتی مثل « سر پایینی پرنده /  سر بالایی شرمنده » یا « گیـجش کو… » که یک تکیه‌کلام شیرازی است و اشاره به یک سری کلیپ طنز شیرازی دارد ، در این دسته قرار می گیرند .

 

خیرخواهانه‌ها :

خیرخواهانه‌ها

بعضی ها هم هستند که با اهداف و انگیزه‌های خیرخواهانه ، علاوه بر انجام کار خیر، با پشت‌نویسی جملات این تیپی ، به فرهنگ‌سازی انجام کار خیر هم کمک می کنند .

 

 اعتراض‌ها :

جملات اعتراض آمیز پشت ماشین

برخی به یک مسئله ای اعتراض دارند و با پشت نویسی خودرو ، تلاش می کنند اعتراضشان را به گوش مسئولان برسانند . اعتراض به شرکت های خودروسازی از رایج ترین شکلِ این نوع پشت نویسی است .

 

ابراز علاقه به خانواده و عزیزان :

ابراز علاقه به خانواده و عزیزان

یک دسته دیگر از پشت نویسی خودروها ، یاد خانواده و فرزند ، به نشانه عشق و وفاداری به آن هاست . نوشتن نام فرزند با پسوندهایی همچون « جوون » ، « عزیز » یا جملات خاص‌تری مثل : « من و پسرم ، شما همه ! » ، رایج ترین مدل پشت نویسی خودرو است .

 

تریپ شکست عشقی :

تریپ شکست عشقی

جملاتی که یادآوری می کنند عاقبتِ دل بستن ، اشک و هجران و پشیمانی است و لعنت می فرستند بر چشم و دلی که عاشق و شیفته معشوق شد هم ، درصد قابل ملاحظه ای از پشت نویسی خودروها را شامل می شود .

 

 مذهبی :

مذهبی

نام مبارک ائمه اطهار ، یا جملات جالب‌تری مثل « بیمه اباالفضل » و « همه با هم صلوات » ، جزو پشت نویسی های مذهبی خودروهاست .

 

جزئیات

امتیاز مرغ حق - ۵٫۴

۵٫۴

امتیاز مرغ حق

User Rating: ۵ ( ۲ votes)

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

ساختمان هایی متعلق به دنیای آینده

ساختمان های شگفت انگیز

ساختمان های شگفت انگیز ساختمان های شگفت انگیز: در گوشه و کنار جهانی که ما زندگی میکنیم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *