روحانی : تقویت توان ارتش و سپاه ، امنیت ملی کشور را تضمین می‌کند

0
145
امنیت ملی کشور

روحانی : تقویت توان ارتش و سپاه ، امنیت ملی کشور را تضمین می‌کند

تاکید سردار جعفری بر همکاری همه جانبه سپاه با دولت

رییس جمهوری تاکید کرد که وحدت و انسجام همه نیروها و نهادهای نظام برای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و خدمت به مردم ضروری است .

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز دوشنبه و در دیدار فرماندهان عالیرتبه سپاه ، با قدردانی از تلاش های نیروهای مخلص سپاه ، بر ضرورت وحدت و انسجام همه نیروها و نهادهای نظام و تلاش برای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و خدمت خالصانه به مردم تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد که در دوره مسئولیت دولت دوازدهم ،  تلاش هماهنگ همه نیروهای مسلح ، به سرعت بیشتر در تحقق خواسته های مردم بینجامد و همه نهادها و دستگاههای مسئول ، با شفافیت کامل در حوزه های تخصصی خود بر کارآئی مجموعه بیفزایند و تقویت توان رزمی سپاه و ارتش با بهره گیری از فناوریهای نوین ، امنیت ملی کشور را بیش از پیش تضمین نماید .

رییس جمهور همچنین بر حمایت کامل دولت دوازدهم از خدمات سپاه در حوزه ماموریت خود تاکید کرد .

سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه

سرلشکر محمد علی جعفری

در این دیدار سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه ، انتخاب مجدد روحانی و حضور گسترده مردم در انتخابات را تبریک گفت و آمادگی سپاه برای همکاری همه جانبه با دولت در تحقق اهداف انقلاب اسلامی را اعلام نمود . فرماندهان بخش های مختلف سپاه نیز گزارشی از فعالیتها و آمادگی های سپاه پاسداران را به رییس جمهور ارائه کردند و از حمایتهای دولت برای تقویت بنیه دفاعی کشور و نیز مقابله با تروریسم در منطقه تشکر کردند .

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید