خانه / اخبار / شبیه سازی بازی جذاب سوپر ماریو Super Mario
شبیه سازی بازی خاطره انگیز سوپر ماریو Super Mario

شبیه سازی بازی جذاب سوپر ماریو Super Mario

شبیه سازی بازی جذاب سوپر ماریو Super Mario

شبیه سازی باز جذاب سوپر ماریو Super Mario :

محققان ایالت جورجیا سیستم هوش مصنوعی را طراحی کرده اند که با نگاه کردن به عملکرد دستگاه در بازی سوپر ماریو می تواند کل این بازی را شبیه سازی کند .

این پروژه شبیه ساز طوری طراحی شده است که دستگاه بعد از دیدن تقریبی ۲ دقیقه از بازی میتونه این بازی دوبعدی رو رو بطور کامل و اتوماتیک وار بازسازی کند .

 

مت گزدیال، نویسنده ی این مقاله در بیانات خود اظهار کرد:

 با استفاده از ویژگی های هوش مصنوعی می توان شخصیت ها و حتی محیط بازی های متفاوتی از قبیل سوپر ماریو و گومبا را با هم ادغام کرده و در هر بخش خود شخص گیمر با استفاده از شرایطی که در بازی ایجاد می شود، مراحل را ادامه دهد.  اما نتایج این پروژه تنها در بازی های دوبعدی نشان داده شده است و در مورد سایر انواع بازی های باید تحقیقات بیشتری برای تکمیل آن ها صورت بگیرد. .

این سیستم هوشمند میتواند در مدت زمان بسیار کوتاهی قوانین موجود در بازی رو متوجه شود و در نسخه ای که بازسازی میکند پیاده سازی کند .

در عین حال پیش بینی می شود که این سیستم در آینده ای نه چندان دور تاثیر زیادی در زبان های برنامه نویسی و ساخت بازی های جدید خواهد داشت .

 

جزئیات

امتیاز مرغ حق - ۵٫۴

۵٫۴

امتیاز مرغ حق

User Rating: ۵ ( ۱ votes)

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

شوهرم عاشـق یک دختر شده اما...!

شوهرم عاشـق یک دختر شده اما…!

پسر جوانی که در سودای زندگی رؤیایی خارج از کشور با زنی همسن مادرش ازدواج کرده بود درپی آشنایی با دختر جوانی، دل بسته او شد.تازه داماد بعداز پیداکردن عشق واقعی زندگی‌اش راهی دادگاه خانواده شد تا به ازدواج قبلی‌اش پایان دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *