عجیب و غریب ترین گجت ها ۱

0
177
عجیب و غریب ترین گجت ها 1

عجیب و غریب ترین گجت ها ۱

عجیب و غریب ترین گجت ها ۱ :  در این پست با تازه ترین وسایل الکترونیکی که وارد بازار شده اند را به شما معرفی میکنیم.

اسکیت باز پرنده ( AIR HOGS2-IN- 1 ) :

کدام یک از گجت های کنترل از راه دور را می خواهید ؟ یک کواد کوپتر؟ ماشین کنترلی شاید هم یک هاور کرافت کوچک؟ این گجت ، ترکیبی از همه ی این هاست. این پرنده کنترل از راه دور در واقع یک گجت مسابقه ای است که همزمان می تواند روی زمین سر بخورد و هر زمان هم که خواستید می توانید فرمان جدا شدن کواد کوپتر از اسکی را صادر کنید.

باتری این گجت برای ۷ دقیقه فعالیت کافی است و پس از آن نیاز به ۳۰ دقیقه شارژ خواهد داشت. خود کواد کوپتر هم به حافظ پلاستیکی مجهز است که از آسیب دیدن پره های آن به هنگام برخورد های سخت با در و دیوارز در مسابقه جلوگیری می کند. این گجت با قیمت کمتر از ۴۰ دلار به بازار عرضه شده است.

اسکیت پرنده

اسکیت

ماگ باهوش ( S2 SMART MUG) :  

حتما تا به حال ماگ هایی را که تحت تأثیر حرارت تغییر رنگ می دهند، دیده اید؟ این گجت هوشمند همان ماگ است که با مزایای یک کتری برقی هم ترکیب شده است.

این ماگ طراحی شده تا ضمن حفظ حرارت داخلی نوشیدنی شما درجه حرارت آن را بر اساس نیاز شما تغییر دهد. درجه حرارت نوشیدنی هم با فشار دادن انتهای ماگ روی آن نمایش داده میشود.

این ماگ به اپلیکیشن همراهی نیاز دارد که روی گوشی شما نصب شده و از این طریق به راحتی قابل کنترل است.

ماگ باهوش ( S2 SMART MUG)

 

مسواک خودکار (AMABRUSH) :

باور کنید یا نه این گجت عجیب غریب نوعی مسواک جدید است، مسواک خودکاری که میتواند ظرف ۶۰ تا ۱۸۰ ثانیه کل دندان های شما را بشوید بدون آن که شما را واقعا برای مسواک زدن به دردسر بیندازد. فقط کافی است گجت را درون دهان خود قرار داده ، دندان هایتان را برای چند دقیقه رویش قفل کنید.

در این روش تمام دندان های شما به صورت همزمان مسواک می شوند به علاوه تمیز کردن برس مسواک هم بخاطر جنس لاتکس آن ساده تر است.

مسواک خودکار

فرزند نوظهور (ATARIBOX) :

آتاری زمانی صاحب مشهورترین کنسول های بازی دنیا بود اما شکست دریم کست و واگذاری میدان به پلی استیشن سونی، دوران طلایی آتاری را به پایان رساند ، پایانی که کمتر کسی فکر میکرد به این زودی ها به شروع دیگری بینجامد.

چندی پیش اتاری با نمایش تصاویری خبر از عرضه ی کنسول بازی جدید در آینده ی نزدیک داد. کنسول بازی مرموزی که هنوز اطلاعات زیادی در مورد آن منتشر نشده جز این که از نظر سخت افزاری به PC ها نزدیک خواهد بود و ظاهری شبیه به کنسول های کلاسیک هم خواهد داشت.

فرزند نوظهور (ATARIBOX)

وارث واکمن ( ELBOW) :

کاست ها بخش پر رنگی از نوستالژی دوران ما به شمار میروند .  دوران واکمن های دوست داشتنی سونی که برای جوان ها حکم آی پادهای امروزی را داشتند.

این روزها یافتن یک کاست پلیر جمع و جور مدرن کار سختی است. در این گجت مفهومی که طرح اولیه آن سال پیش منشر شده بود، کاست پلیری بسیار کوچک و جمع و جور است که به راحتی در جیب جا میشود .

این موزیک پلیر که البته نمونه ی عملیاتی آن قرار است امسال ساخته شود تنها سوکتی برای هدفون و مینی USB خواهد داشت . ضمنا فعلا نباید انتظار زیادی از باتری آن هم داشته باشید.

واکمن

تفنگ کارتی ( LIFCARO.22LR) :

این گجت رسمأ عجیب ترین سلاح کمری امروز دنیاست . این اسلحه ی کوچک در ابعادی معادل کارت عابربانک طراحی شده و قطر آن هم بیشتر از یک فندک جیبی نیست.

برای استفاده از این سلاح که فقط چهار فشنگ در خشاب خود دارد باید آن را مثل  چاقو های جیبی از وسط باز کنید .  پس از باز شدن ، ماشه کوچکی زیر دست شما ظاهر میشود که اجازه شلیک را به شما میدهد.

این سلاح جیبی که فقط ۲۰۰گرم وزن دارد ، چندی پیش بعنوان سلاحی دفاع شخصی با قیمت ۳۹۹ دلار به بازار عرضه شد.

 

تفنگ کارتی

گردنبند دیجیتال ( FRONT ROW):

این روز ها دوربین های عجیب و غریب کم نیستند . با این حال این گجت یکی از متفاوت ترین آن هاست. این گجت که همزمان میتواند مثل گردبند هم استفاده شود در واقع دوربین کوچکی برای گرفتن عکس های خاص در لحظات خاص زندگی شماست .

دوربین با وجود کوچکی صاحب نمایشگر لمسی است و به لطف سیستم عامل اندروید آن میتواند برنامه های مرتبط با دوربین را هم اجرا کند .

گردنبند دیجیتال

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید