قتل ۲ زن جوان در مازندران

0
109
قتل 2 زن جوان در مازندران

قتل ۲ زن جوان در مازندران

قتل ۲ زن جوان در مازندران : درجریان جنایت‌های هولناک، دو زن جوان در شهرهای شمال کشورکشته شدند.

به گزارش گروه جنایی رکنا، در نخستین ماجرا، زن سوم یک مرد سالمند، ازسوی شوهرخشمگین با داس به قتل رسید. درجنایتی دیگر نیز زن جوانی از سوی فرد یا افراد ناشناس از پا درآمد و جسد طناب پیچش در اعماق دریا رها شد. اما این جسد به تورصیادان افتاد و به ساحل انتقال یافت.

همسرکشی با داس

در نخستین واقعه مرد ۷۵ ساله‌ای سناریوی قتل همسر سوم خود را طراحی و اجرا کرد. قربانی ماجرا زن ۳۴ ساله‌ای بود که به‌عنوان زن سوم مرد روستایی با وی زندگی می‌کرد.

راز این جنایت خونین شامگاه چهارشنبه ۲۹ آذر، به‌دنبال تماس مرد جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان بابل در استان مازندران فاش شد. وی گفت پدر ۷۵ ساله‌اش ساعاتی قبل همسرسوم خود را به قتل رسانده است.

مأموران نیروی انتظامی بابل که از طریق پلیس  ۱۱۰ در جریان ماجرا قرارگرفته بودند دقایقی بعد به همراه بازپرس کشیک دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بابل در محل حادثه  حاضر شدند.

آنان وقتی وارد خانه ویلایی شدند پیرمردی را پریشان و ناراحت درگوشه‌ای از حیاط دیدند. او دربازجویی‌ها به پلیس گفت: همسرم فریبا، زن سوم من بود که چندی قبل ازدواج کرده بودیم. با هم زندگی بدی نداشتیم تا اینکه به رفتارهایش مظنون شدم و بالاخره شک وتردیدهایم روی بد زندگی را به من نشان داد.

امروز سر همین مسائل با هم جر وبحث کردیم. در همین هنگام خیلی عصبانی شدم و در اوج عصبانیت داسی را که در خانه داشتم برداشته و به او حمله کردم. چند ضربه به سر و بدنش زدم. وقتی به خود آمدم که او مرده بود. درحالی بشدت ترسیده بودم. تصمیم گرفتم جسد را از بین ببرم. به همین خاطر در باغچه پشت خانه‌ام گودالی حفر کردم و جسد را در آنجا دفن کردم.

چند ساعتی که از این اتفاق گذشت، عذاب وجدان گرفتم و ماجرا را به پسرم گفتم که او هم پلیس را در جریان قرار داد.
با توجه به این اعترافات و با دستور بازپرس، جسد خونین زن نگونبخت از زیرخاک بیرون کشیده شد و برای تعیین علت و زمان دقیق قتل به پزشکی قانونی انتقال داده شد.
در همین حال مرد ۷۵ ساله نیزبا دستور بازپرس پرونده تا انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

جسد زنی در تور صیادان

در دومین ماجرا نیز پیکرطناب پیچ زن جوانی در عمق آب‌های ساحلی چالوس به تور صیادان افتاد.

بنا بر این گزارش، عصر روز پنجشنبه چند صیاد پس از بیرون کشیدن تورصیادی‌شان در عباس‌کلای شهرستان چالوس، ناگهان با جسد زنی روبه‌روشدند. آنان بعد از بیرون آوردن جسد و انتقالش به ساحل، بلافاصله موضوع را به مأموران نیروی انتظامی اطلاع دادند. مأموران بعد از حضور در ساحل و بررسی جسد، تحقیق در این باره را در دستور کار قرار دادند.

پس از حضور بازپرس و تیم جنایی درساحل، دو فرضیه از سوی تیم تحقیق در این باره مطرح شده است. در نخستین فرضیه احتمال داده می‌شود زن جوان که هنوز شناسایی نشده است در خشکی از سوی فرد یا افرادی به قتل رسیده و سپس جسدش برای مخفی ماندن رازجنایت در دریا رها شده است.

در فرضیه دیگر پلیس احتمال می‌دهد قربانی جنایت بعد از انتقال به دریا طناب پیچ شده و به دریا انداخته شده است. تیم جنایی امیدوار است با کشف هویت زن ناشناس و کشف زمان وعلت دقیق مرگش، راز این جنایت فاش شود

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید