نکاتی جالب درباره حیوانات

0
144
نکاتی جالب درباره حیوانات

نکاتی جالب درباره حیوانات

نکاتی جالب درباره حیوانات : دنیای ما دنیای عجیبی است و شمردن ویژگی های حیوانات به تنهایی کافی است تا به عجایب دنیای اطراف خودمان پی ببریم.

با ما همراه باشید.

۱- زنبورهای منظم :

زنبورهای منظم

زنبورها از منظم ترین حیوانات هستند. برای امتحان کردن این موضوع، می توانید جلوی کندوی زنبور عسل بایستید و مانع رفت و آمدشان شوید؛ زنبورهای کاری و منظم با نیش هایشان اعتراضشان را به شما نشان خواهندداد.

علاوه بر این، زنبورها به بو هم حساسیت زیادی دارند؛ آن ها از بوی عرق بسیار بدشان می آید و به کسی که بدنش بو بدهد یا عطر و ادکلن زده باشد، حمله می کنند.

۲- گاوهای مهربان :

گاو

گاوها هم مثل ما دوستان صمیمی دارند و وقتی از آن ها جدا می شوند، غمگین و تنها خواهند شد. با تحقیقات دانشمندان مشخص شده که میزان تپش قلب گاوها هنگامی که در کنار دوستان صمیمی خود هستند، پایین است و کمترین میزان استرس را تجربه می کنند.

۳-اندوه فیل :

اندوه فیل

زندگی فیل ها شباهت زیادی به زندگی انسان ها دارد. مثلا وقتی یکی از اعضای گروه فیل ها بیمار می شود، اعضای دیگر گله به او کمک و برایش آب و غذا تهیه می کنند. بعد از مرگ یکی از اعضا هم بقیه برای او قبری حفر و در سکوت او را دفن می کنند. جالب است بدانید که فیل ها حتی انسان های مرده در بیابان را هم دفن می کنند.

 

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید