نکاتی جالب درباره حیوانات

0
3
نکاتی جالب درباره حیوانات

نکاتی جالب درباره حیوانات

نکاتی جالب درباره حیوانات : دنیای ما دنیای عجیبی است و شمردن ویژگی های حیوانات به تنهایی کافی است تا به عجایب دنیای اطراف خودمان پی ببریم.

با ما همراه باشید.

۱- زنبورهای منظم :

زنبورهای منظم

زنبورها از منظم ترین حیوانات هستند. برای امتحان کردن این موضوع، می توانید جلوی کندوی زنبور عسل بایستید و مانع رفت و آمدشان شوید؛ زنبورهای کاری و منظم با نیش هایشان اعتراضشان را به شما نشان خواهندداد.

علاوه بر این، زنبورها به بو هم حساسیت زیادی دارند؛ آن ها از بوی عرق بسیار بدشان می آید و به کسی که بدنش بو بدهد یا عطر و ادکلن زده باشد، حمله می کنند.

۲- گاوهای مهربان :

گاو

گاوها هم مثل ما دوستان صمیمی دارند و وقتی از آن ها جدا می شوند، غمگین و تنها خواهند شد. با تحقیقات دانشمندان مشخص شده که میزان تپش قلب گاوها هنگامی که در کنار دوستان صمیمی خود هستند، پایین است و کمترین میزان استرس را تجربه می کنند.

۳-اندوه فیل :

اندوه فیل

زندگی فیل ها شباهت زیادی به زندگی انسان ها دارد. مثلا وقتی یکی از اعضای گروه فیل ها بیمار می شود، اعضای دیگر گله به او کمک و برایش آب و غذا تهیه می کنند. بعد از مرگ یکی از اعضا هم بقیه برای او قبری حفر و در سکوت او را دفن می کنند. جالب است بدانید که فیل ها حتی انسان های مرده در بیابان را هم دفن می کنند.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here