نکات طلایی برای خرید عینک آفتابی

 در دومین ماه از سال جدید میلادی هستیم و کارشناس های مد، جدیدترین مدل های عینک آفتابی را که پیش بینی می شود امسال محبوب و مورد علاقه مردم شوند، معرفی کرده اند. اگر تازه می خواهید عینک آفتابی بخرید این مطلب را بخوانید.

0
148

نکات طلایی برای خرید عینک آفتابی

مرغ حق – نکات طلایی برای خرید عینک آفتابی : در دومین ماه از سال جدید میلادی هستیم و کارشناس های مد، جدیدترین مدل های عینک آفتابی را که پیش بینی می شود امسال محبوب و مورد علاقه مردم شوند، معرفی کرده اند. اگر تازه می خواهید عینک آفتابی بخرید این مطلب را بخوانید.

فریم بزرگ 

حتما شما هم می دانید که هر چه عینک بزرگ تر باشد، بیشتر به چشم می آید. اگرچه چندین سال است این مدل عینک را روی صورت کسی ندیده اید اما امسال بار دیگر این طرح را به وفور مشاهده خواهید کرد. به گزارش برترین ها، به تازگی عینک هایی با فریم بزرگ در طرح های متنوع، هم برای مردان و هم برای زنان در سال ۲۰۱۸ روانه بازار شده اند.

فریم گربه ای

فریم گربه ای

اگرچه عینک های گربه ای همیشه روی مد هستند اما سال ۲۰۱۸ بیشتر مورد توجه طراحان قرار گرفته اند. البته ظاهر این مدل عینک ها نسبت به سال های قبل کمی تغییر کرده است. به عنوان مثال طراحی آن ها ظریف تر شده و حالتی کلاسیک تر به خود گرفته اند.

فریم کوچک

فریم کوچک

یکی دیگر از مدل های عینکی که امسال به وفور بر چشم دیگران می بینیم، عینک هایی با فریم کوچک هستند. این را در نظر داشته باشید که این عینک ها به خوبی از چشم های شما در مقابل آفتاب محافظت نمی کنند، به همین دلیل بهتر است از این فریم برای عینک های طبی استفاده کنید.

عینک تخت

عینک تخت

شاید با خودتان بگویید که عینک مدل تخت، مد سال ۲۰۱۸ نیست زیرا سال هاست که این مدل عینک را به چشم هایشان می زنند اما اگر به جزئیات عینک هایی که امسال روانه بازار شده اند دقت کنید، خواهید دید که با سال های گذشته فرق دارند. به عنوان مثال فریم آن D شکل شده یا پل عینک که معمولا یکی بوده، دوتایی شده است.

فریم گرد بزرگ

عینک فریم گرد

پس از گذشت سال ها، بار دیگر طراحان مد و فشن توجه شان به عینک هایی با فریم گرد بزرگ جلب شد. خوبی این مدل عینک آن است که هم از چشم های شما در برابر آفتاب محافظت می کند و هم با هر تیپی، به خصوص تیپ های کلاسیک، به خوبی جور در می آید.

فریم زرد یا نارنجی

عینک با فریم زرد

عینک هایی با فریم زرد یا نارنجی هم امسال روانه بازار شده اند که بیشتر برای فصل هایی چون تابستان و بهتر از آن برای پاییز، مناسب اند. حتی اگر عینکی تمام رنگی دوست ندارید، می توانید از فریم هایی که مخلوطی از رنگ زرد یا نارنجی با رنگ های تیره تر مانند مشکی و قهوه ای دارند، استفاده کنید.

فریم با رنگ های خنثی

عینک فریم خنثی

اگر نمی توانید درباره فریم عینک تان تصمیم بگیرید یا این که به فریم های رنگی علاقه ای ندارید، عینک هایی با فریم هایی به رنگ خنثی، بهترین انتخاب برایتان خواهند بود. این عینک برای زمان هایی که می خواهید زیبایی طبیعی تان را به نمایش بگذارید، مناسب است. آن ها ساده، جذاب و به روز هستند و با هر تیپی که دارید، جور در می آیند.

منبع زندگی سلام

برای دیدن سایر مطالب سایت مرغ حق کلیک کنید.

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید