خانه / گالری تصاویر / چرخشی در دور دنیا ۱
چرخشی در دور دنیا

چرخشی در دور دنیا ۱

چرخشی در دور دنیا ۱

چرخشی در دور دنیا ۱ :

کیف پول میلیاردی!

کیف پول میلیاردی

یک شرکت تولید محصولات دیجیتال به تازگی از جدیدترین اختراعش رو نمایی کرده است . کیف پول فوق امنیتی ، دارای زنگ هشدار داخلی ، GPS جهانی و حتی چندین دوربین در جلو است تا به سرعت تصویر سارق را ضبط کند و آن را برای صاحب کیف پول بفرستد ! این کیف پول امنیتی ۶۰۰ هزار دلار! قیمت دارد و قرار است به زودی در بازار عرضه شود .

ایده جالب سنگاپوری ها برای روشن کردن جاده !

ایده جالب سنگاپوری ها برای روشن کردن جاده!

کشور کوچک سنگاپور چندین بار طبق شاخص نوآوری جهان ، به عنوان خلاقانه ترین شهر دنیا شناخته شده است . ایده های جذب گردشگر و زیباسازی خیابان ها در سنگاپور همیشه منحصر به فرد و خلاقانه است . این کشور اکنون قصد دارد جاده هایی را که در تاریکی هستند با شن و ماسه های درخشان ایمن کند . مسئولان این کشور با استفاده از بتن و مواد معدنی «آ لومینات استرانسیمیم سبز » غیر سمی چهار جاده ۴۰۰ متری را با این ماسه های درخشان، پوشانده اند . این ماسه ها در روز نور UV را جذب می کنند و شب ها این نور را از خود منتشر و جاده ها را نورانی و درخشان می کنند !

مرگ پیرترین « فک دریایی » جهان

 فک دریایی

  پیرترین فک دریایی تحت حفاظت دنیا ، یک روز پس از جشن تولد ۶۹ سالگی اش مرد ! این حیوان با نام مستعار « اسنوتی » سال ها پیش به موزه فلوریدای جنوبی در آمریکا آورده شد . در آن زمان او بسیار کوچک بود و به تازگی از آب های اقیانوس گرفته شده بود . در شرایط عادی و در طبیعت وحشی اقیانوس ها معمولا این حیوانات بیشتر از ۱۰ سال زنده نمی مانند و طعمه کوسه ها و حیوانات دیگر می شوند .

جزئیات

امتیاز مرغ حق - ۴

۴

امتیاز مرغ حق

User Rating: ۵ ( ۳ votes)

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

چرخش در دور دنیا 3

چرخش در دور دنیا ۳

چرخش در دور دنیا 3 ، شک والدین به خوش تیپی پسرشان ! والدین چینی که از شدت خوش تیپی پسرشان همیشه در عذاب مقایسه دوست و آشنا بودند ، تصمیم گرفتند تا بعد از 28 سال آزمایش DNA بدهند تا برای همیشه به این شک پایان دهند ! از زمانی که پسرشان به دنیا آمد ، همه از تفاوت عجیب پسر با والدینش و خوش تیپی زیاد او در مقایسه با پدر و مادرش تعجب می کردند . این مسئله آن قدر ادامه پیدا کرد که باعث دعوای همیشگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *