چرخشی در دور دنیا ۱

0
141
چرخشی در دور دنیا

چرخشی در دور دنیا ۱

چرخشی در دور دنیا ۱ :

کیف پول میلیاردی!

کیف پول میلیاردی

یک شرکت تولید محصولات دیجیتال به تازگی از جدیدترین اختراعش رو نمایی کرده است . کیف پول فوق امنیتی ، دارای زنگ هشدار داخلی ، GPS جهانی و حتی چندین دوربین در جلو است تا به سرعت تصویر سارق را ضبط کند و آن را برای صاحب کیف پول بفرستد ! این کیف پول امنیتی ۶۰۰ هزار دلار! قیمت دارد و قرار است به زودی در بازار عرضه شود .

ایده جالب سنگاپوری ها برای روشن کردن جاده !

ایده جالب سنگاپوری ها برای روشن کردن جاده!

کشور کوچک سنگاپور چندین بار طبق شاخص نوآوری جهان ، به عنوان خلاقانه ترین شهر دنیا شناخته شده است . ایده های جذب گردشگر و زیباسازی خیابان ها در سنگاپور همیشه منحصر به فرد و خلاقانه است . این کشور اکنون قصد دارد جاده هایی را که در تاریکی هستند با شن و ماسه های درخشان ایمن کند . مسئولان این کشور با استفاده از بتن و مواد معدنی «آ لومینات استرانسیمیم سبز » غیر سمی چهار جاده ۴۰۰ متری را با این ماسه های درخشان، پوشانده اند . این ماسه ها در روز نور UV را جذب می کنند و شب ها این نور را از خود منتشر و جاده ها را نورانی و درخشان می کنند !

مرگ پیرترین « فک دریایی » جهان

 فک دریایی

  پیرترین فک دریایی تحت حفاظت دنیا ، یک روز پس از جشن تولد ۶۹ سالگی اش مرد ! این حیوان با نام مستعار « اسنوتی » سال ها پیش به موزه فلوریدای جنوبی در آمریکا آورده شد . در آن زمان او بسیار کوچک بود و به تازگی از آب های اقیانوس گرفته شده بود . در شرایط عادی و در طبیعت وحشی اقیانوس ها معمولا این حیوانات بیشتر از ۱۰ سال زنده نمی مانند و طعمه کوسه ها و حیوانات دیگر می شوند .

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید