چرخشی در دور دنیا ۲

0
320

چرخشی در دور دنیا ۲

چرخشی در دور دنیا ۲

اختراعی برای دیدن زیر آب !

یکی از مهیج ترین کارهایی که تو روز تابستونی میتونیم انجام بدیم آب تنی ! حالا چه تو دریا چه تو رودخونه یا جای دیگه ! حالا واسه هیجان بیشتر یکی از شرکت های اروپایی وسیله ای به اسم ” سورتمه دریایی ” اختراع کرده و اون رو به بازار عرضه کرده که این امکان رو به ماها میده که زیر آبم به راحتی تماشا کنیم . فقط کافیه سرمون رو تو محفظه تعبیه شده قرار بدیم و خیلی راحت زیر آب نفش بکشیم و از اون لذت ببریم .

اختراعی برای دیدن زیر آب

بزرگترین کلیه !

بزرگترین کلیه

یکی از تازه ترین رکودهای ثبت شده در گینس و اعطای لوح افتخار برای خارج کردن بزرگترین کلیه های دنیا توسط جراح و رئیس بخش ارولوژی یکی از بیمارستان های دبی آقای دکتر فریبرز باقری بوده است .

این بیمار که به شدت احساس نفس تنگی میکرد پس از مراجعه به بیمارستان و بررسی آزمایشات مشخص شد که بخاطر مشکل ژنتیکی کلیه هایش آنقدر بزرگ شده است که باعث بروز نفس تنگی برای او شده است . بعد از جراحی این بیمار ، کلیه های این فرد که هر کدام وزنی در حدود ۴٫۲۵ کیلوگرم داشتند از بدن او خارج شد .

 

مادربزرگی شبیه شخصیت های کارتونی! 

مادربزرگ ۵۰ ساله برزیلی به نام ”  سولنگ اموریم ”  بخاطر علاقه شدیدش به برخی شخصیت هایی کارتونی هر روز با انتشار یکی از شخصیت ها و پوشیدن لباس اون محبوبیت زیادی در شبکه های اجتماعی پیدا کرده است . او در تمام جشن ها و مهمانی ها نیز با مدل و شخصیت کارتونی حضور پیدا میکند و انجام این کارها بسیار راضی و خوشحال است .

گران قیمت ترین کیک دنیا با تم « بازی تاج و تخت » !

گران قیمت ترین کیک دنیا با تم « بازی تاج و تخت »

یکی از شخصیت های محبوب در سریال بازی تاج و تخت ، ” تیریون لنیستر ”  است که الهام بخش ساخت یکی از گرانقیمترین کیک های جهان شده است .  یک قنادی در دبی ، به مناسبت شروع فصل جدید سریال « بازی تاج و تخت » کیکی را با این شخصیت فیلم ساخته که قیمت آن ۲۷ هزار دلار ( تقریبا ۱۱۰ میلیون تومان ) است ! این کیک ۳۰ کیلوگرم وزن دارد و برای ۱۰۰ تا ۱۲۰ نفر مناسب است .

 

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید