خانه / اخبار / چرخشی در دور دنیا ۵
چرخشی در دور دنیا 5

چرخشی در دور دنیا ۵

چرخشی در دور دنیا ۵

چرخشی در دور دنیا ۵ :

نجات معجزه آسا از جنگل ! 

لیزا تریس

 

لیزا تریس ، دختر ۲۵ ساله دانشجوی رادیولوژی پس از آن که خودش را از چنگال دو مردی که او را ربوده بودند ، نجات داد به جنگل آلاباما پناه برد اما فکرش را نمی کرد که جان سالم به در بردن از این جنگل چقدر سخت است ! بعد از دو هفته از گم شدن این دختر ، در حالی که همه گمان می کردند او در جنگل مرده است ، زنی او را کنار جاده پیدا کرد . تمام بدن لیزا از نیش حشرات و خراش جانوران زخمی شده بود و او در تمام این مدت از آب گل آلود و توت فرنگی وحشی تغذیه کرده بود .

نوشتن اعداد از یک تا بی نهایت ! 

نوشتن اعداد از یک تا بی نهایت ! 

رومن اوپلکا ،  هنرمند لهستانی ، نصف سال های زندگی اش را مشغول نوشتن اعداد از یک تا بی نهایت بوده است ! او که همچنان به نوشتن و شمارش اعداد ادامه می دهد ، از سال ۱۹۶۵ این کار را شروع کرده است و هر روز ۴۰۰ عدد جدید را اضافه می کند . رومن  هم اکنون به عدد پنج میلیون و ۶۰۷ هزار و ۲۴۹ رسیده است . او می گوید این یک پروژه فلسفی برای نشان دادن گذر زمان و عمر است و این کار را تا لحظه مرگش ادامه خواهد داد !

مردی که با بدن نیمه فلج، جاده ساخت !

در یک داستان عجیب و غریب و باور نکردنی مرد نیمه فلج هندی ، با یک دست و یک پای از کار افتاده به مدت سه سال و به تنهایی جاده ای را از بین کوه ها حفر کرد تا بتواند هزینه های امرار معاش خانواده اش را تامین کند ! این مرد ۶۳ ساله در حالی که به سختی می تواند دستانش را تکان دهد تنها با استفاده از چکش ، توانست در مدت سه سال جاده ای بی نقص بسازد . با تمام شدن ساخت این جاده حالا او تبدیل به قهرمان ملی کشورش شده است .

سگ هایی به رنگ آبی ! 

سگ های آبی هندی        سگ های آلوده هندی

شاید باورنکردنی به نظر برسد اما تعداد زیادی سگ آبی رنگ که به تازگی در هند دیده شده اند ، واقعا آبی رنگ هستند و کسی آن ها را رنگ نکرده است ! این سگ ها که به شدت آلوده هستند به دلیل پرسه زدن در زباله های صنعتی کارخانه ها و تغذیه از آن ها به این رنگ در آمده اند . دولت هند در صدد است این سگ ها را که منتقل کننده بیماری و ویروس هستند به سرعت از بین ببرد .

 

 

 

جزئیات

امتیاز مرغ حق - ۵٫۲

۵٫۲

امتیاز مرغ حق

User Rating: ۵ ( ۱ votes)

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

بلایی که 2 مرد بر سر بیوه 16 ساله در خانه باغ مرند آوردند

بلایی که ۲ مرد بر سر بیوه ۱۶ ساله در خانه باغ مرند آوردند

 رکنا: سارق حرفه‌ای که برای پنهان ماندن راز سرقتش زن ۱۶ ساله‌ای را به قتل رسانده بود در ادامه بازجویی‌ها پرده از اسرار قتل همسرش هم برداشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *