چرخشی دور دنیا ۶

0
124
چرخشی دور دنیا 6

چرخشی دور دنیا ۶

چرخشی دور دنیا ۶ :

شهری که ۶۰۰ عقاب وحشی دارد !

شهری که 600 عقاب وحشی دارد

هر چند عقاب یکی از نمادهای کشور آمریکاست اما بیشتر آمریکایی ها در طول زندگی شان این حیوان را نمی بینند . با این حال شهر کوچک « آنالاسکا » در « آلاسکا » بیشتر از آن که محل زندگی هر حیوان دیگری باشد ، محل زندگی عقاب هاست . این شهر کوچک که چهار هزار و ۷۰۰ نفر سکنه دارد ، بیش از ۶۰۰ عقاب وحشی را در خودش جای داده است . مردم این شهر باید همیشه مراقب رفتارشان با عقاب ها باشند وگرنه مورد حمله دسته جمعی آن ها قرار می گیرند ! عقاب ها فرمانروایان این شهر آمریکایی هستند .

درختانی که دوست ندارند به هم بخورند !

« کرون شاینس » یا « سایبان » نام پدیده ای اسرار آمیز در برخی گونه های درختان است که در پی آن ، شاخه های درختان یک گونه خاص هرگز یکدیگر را لمس نمی کنند و بین شاخ و برگ هر درخت با درخت دیگر فاصله ای است که به راحتی از روی زمین دیده می شود ! از سال ۱۹۲۰ این پدیده به طور رسمی کشف و ثبت شد اما هنوز هم دانشمندان نتوانسته اند علتی برای این تمایل عجیب درخت ها به لمس نکردن یکدیگر پیدا کنند !

روبات فراری دهنده تمام حیوانات وحشی !

روبات فراری دهنده تمام حیوانات وحشی

ژاپنی ها که تجربه های زیادی در ساخت روبات های مختلف دارند ، روبات جدید و وحشتناکی به شکل گرگ را به بازار ارائه کرده اند که تمام حیوانات وحشی را می ترساند و فراری می دهد . این روبات با دیدن حیوانات به آن ها حمله می کند و به خاطر شکل و ظاهر عجیب و ترسناک و صدای گوش خراش اش همه را فراری می دهد . با همراهی این روبات شما می توانید در مخوف ترین نقاط جنگل به راحتی قدم بزنید !

روبات های برگزار کننده مراسم تشییع جنازه !

یک شرکت ژاپنی روبات هایی را طراحی کرده است که مراسم تشییع جنازه را برگزار می کنند ! این روبات ها علاوه بر حمل تابوت ، جای کشیش را گرفته اند و در زمان تشییع جنازه برای او دعا می کنند ! این شرکت ژاپنی با تولید روبات های مختلف ، به احتمال زیاد مشاغل سنتی را از میان می برد و از این لحاظ مورد انتقاد است . احساس امنیت شغلی در میان مشاغل مختلف به همین دلیل پایین آمده و تلاش زیادی برای بسته شدن این شرکت شده است اما عده ای از مردم هم طرفدار این روبات ها هستند .

 

تلاش عجیب برای اعتراض به عکس های سلفی !

امروزه عکس سلفی طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و البته قربانیانی هم داشته است ! یک هنرمند لهستانی به نام « استفانیا لکزی » برای این که به این عمل اعتراض خودش را نشان دهد ، در مکان های عمومی شلوغ و سیاحتی خودش را به مردن می زند تا حواس مردم را از سلفی گرفتن پرت کند ! او در حالی که بی حرکت و با صورت روی زمین افتاده است ، ساعت ها نمایش خود را اجرا و عکس هایش را بعد از این ماجرا در اینستاگرامش منتشر می کند و طرفداران زیادی هم دارد !

 

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید