چرخشی در دور دنیا ۸

0
98
چرخشی در دور دنیا 8

چرخشی در دور دنیا ۸

چرخشی در دور دنیا ۸ :

دختری با اشک های پنبه ای ! 

دختری با اشک های پنبه ای
” ماناسی ”  دختر ۱۱ ساله ای که اهل یکی از روستاهای هند است ، مدت ۲ هفته است که به جای اشک از چشمان اش چیزی شبیه گلوله پنبه ریز خارج می شود ! در تمام این دو هفته هر روز حدود ۳۰ تا ۴۰ عدد از این اشک های پنبه ای از چشمان او خارج می شود و اهالی روستا عقیده دارند که جن و روح وارد بدن این دختر شده است ! به دلیل همین عقاید خرافی اهالی روستا او و خانواده اش را طرد کرده اند .

محصول گران قیمت بی ارزش ! 

محصول گران قیمت بی ارزش
یک برند معروف فرانسوی به تازگی وسیله تزیینی عجیب و گران قیمت اش را وارد بازار کرده است . این برند ، سنگ های معمولی کنار رودخانه ها را جمع آوری کرده و با استفاده از یک روکش چرمی آن را تزیین کرده است ! قیمت همین کالا ی  به ظاهر بی ارزش، ۸۴۰ دلار است ! طراح این محصول ادعا می کند ؛ سنگ هایی را استفاده می کند که هیچ کس در هیچ جای دنیا نمی تواند دقیقا مشابه آن را بیابد !

روباتی که به بوی پا حساس است !

روباتی که به بوی پا حساس است ربات حساس به بوی پا

ژاپنی ها که هر روز در صنعت ساخت روبات قوی تر می شوند ، به تازگی روباتی ساخته اند که شبیه یک سگ کوچک است و با بوی بد پاها دچار غش و ضعف می شود ! بوی بد پا در ژاپن یک معضل اساسی است چرا که بر خلاف کشور های غربی مردم با وارد شدن به خانه کفش هایشان را از پا در می آورند و به همین دلیل بوی بد پا بسیار ناپسند است . این روبات شخصی در لحظه به صاحب اش کمک می کند تا از وضعیت بوی پاهای خودش با خبر شود !
گربه همیشه عصبانی ! 
گربه همیشه عصبانی گربه همیشه عصبانی
گربه ای با نام « شامو » یک سال است که در مغازه فروش حیوان ، روی دست صاحبش مانده است ! این گربه که از نژاد گران قیمتی است ، به خاطر چهره فوق العاده اخمویش طرفدار ندارد ! او در هر شرایطی چهره ای تهاجمی و به شدت عصبانی دارد و به همین دلیل هم کسی حاضر به نگهداری از او نیست . به تازگی با انتشار عکس های این گربه که در توکیو زندگی می کند ، او بسیار محبوب شده و صفحه فیس بوکی با هزاران دنبال کننده دارد .
وسیله ای برای تشخیص اصل از تقلبی ! 
وسیله ای برای تشخیص اصل از تقلبی
صنعت کالاهای تقلبی در دنیا حدود ۴۶۰ میلیارد دلار در دنیا ارزش دارد ! این رقم بالا نشان می دهد که بسیاری از کالاهایی که ما به عنوان جنس اصل می خریم، تقلبی است . یک شرکت آمریکایی برای این که به افراد ثروتمند کمک کند تا کیف هایشان را با برند اصلی خود خریداری کنند ، یک اسکنر قابل حمل طراحی کرده است که با وجود آن می توان جنس اصل را از جنس تقلبی تشخیص داد ! قیمت برخی مارک های معروف کیف دستی آن قدر بالاست که سایر شرکت ها را وسوسه می کند تا جنسی مشابه آن بسازند .

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید