چرخش در دور دنیا ۳

0
103
چرخش در دور دنیا 3

چرخش در دور دنیا ۳

چرخش در دور دنیا ۳

شک والدین به خوش تیپی پسرشان !

 

شک والدین به خوش تیپی پسرشان !

والدین چینی که از شدت خوش تیپی پسرشان همیشه در عذاب مقایسه دوست و آشنا بودند ، تصمیم گرفتند تا بعد از ۲۸ سال آزمایش DNA بدهند تا برای همیشه به این شک پایان دهند ! از زمانی که پسرشان به دنیا آمد ، همه از تفاوت عجیب پسر با والدینش و خوش تیپی زیاد او در مقایسه با پدر و مادرش تعجب می کردند . این مسئله آن قدر ادامه پیدا کرد که باعث دعوای همیشگی و جدایی این زوج شد اما هشت سال بعد از جدایی ، پدر تصمیم گرفت آزمایش DNA بدهد و نتیجه این آزمایش آن قدر تلخ بود که مادر را به بیمارستان کشاند . پسری که ۲۸ سال بزرگش کرده بودند ، پسر هیچ کدام از این زوج نبوده و به احتمال زیاد موقع تولد در بیمارستان عوض شده است !

ناخن مصنوعی برای گربه ها !

 ناخن مصنوعی برای گربه ها !

« کالی لراداس » صاحب یک سالن زیبایی مخصوص گربه ها در استرالیا ، برای گربه های خانگی ناخن مصنوعی می کارد ! از آن جایی که ناخن های گربه ها فرش یا سطح مبل را خراش می دهند و خراب می کنند ، این خانم آرایشگر تصمیم گرفت تا نوعی ناخن مصنوعی برای گربه های خانگی بکارد و صاحبان شان را از دردسر های همیشگی پنجه های تیز گربه ها خلاص کند ! این ناخن های مصنوعی علاوه بر زیبایی کاربردی هم هستند .

 

همدردی همه اعضای خانواده با نوزاد !

 همدردی همه اعضای خانواده با نوزاد !

زمانی که « جوناس گوتیرز » ، نوزاد آمریکایی فقط چهار ماه داشت، پزشکان تشخیص دادند که مبتلا به نوعی سندروم است که باعث می شود استخوان های جمجمه و گردنش بد شکل و بیش از حد بزرگ شوند ! پزشکان توصیه کردند برای این که استخوان سر کودک جایی برای بزرگ شدن نداشته باشد ، باید تا دو سالگی از کلاه ایمنی استفاده کند ! اما خانواده این کودک هرگز دوست نداشتند که فرزندشان احساس کند که با بقیه متفاوت است و مشکلی دارد . بنابراین تمام اعضای این خانواده همیشه کلاه ایمنی بر سر دارند . آن ها حتی برای مهمانانی که به منزلشان می آیند نیز کلاه ایمنی خریده اند !

ساختمانی که سقفش جاده است !

ساختمانی که سقفش جاده است !
شهر «چانگکینگ» در چین به خاطر معماری عجیب و غریبش مشهور است .  این شهر دارای پل های هوایی ۱۳ طبقه و ساختمانی است که قطار از روی آن عبور می کند ! اما به تازگی عکس های یک معماری عجیب تر ، حسابی در شبکه های مجازی غوغا کرده است ! ساختمان های مسکونی که سقف آن ها جاده ای برای عبور و مرور ماشین هاست ! این جاده در بالای یک ساختمان ۵ طبقه و رو به روی یک برج دیگر ساخته شده و ساکنان برج با گذر از این جاده به راحتی می توانند به خانه هایشان دسترسی داشته باشند .

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید