خانه / رمان و داستان / کتاب مجموعه پادشاهی کهن
کتاب مجموعه پادشاهی کهن

کتاب مجموعه پادشاهی کهن

کتاب مجموعه پادشاهی کهن

کتاب مجموعه پادشاهی کهن : این مجموعه شامل ۵ جلد به نویسندگی گارت نیکس می باشد این نویسنده موفق در ملبورن استرالیا متولد شده است . مجموعه پادشاهی کهن اثری جذاب و خواندنی از این نویسنده پر ذوق می باشد  که در حال حاضر ۳ جلد از آن ترجمه شده است .

جلد اول : سابریل

سابریل، دختر ابهورسن، از زمانی که یک کودک خردسال بوده دور ازکشور کهن و به دور از جادوی آزاد زندگی کرده.اما از طریق پیکی که از طرف پدرش فرستاده شده می فهمه که پدرش در کشور کهن ناپدید شده و سابریل برای پیدا کردن او مجبوره به کشورش برگرده. سنگ های بزرگ کارتر که محافظ دروازه های مردگان و تعادل حاکم بر کشور هستند یکی یکی شکسته می شوند و مهی جادویی سراسر منطقه را وهم آلود کرده . سابریل در طول سفرش برای کمک به پدر و مردم کشورش با گربه ا ی سخن گو به نام ماگت همسفر می شه. ماگت در واقع گربه نیست بلکه جانوری از جادوی آ زاد بسیار قوی و کهن هست که ….

دانلود کتاب سابریل نسخه PDF

 جلد دوم : لیراییل 

پادشاهی کهن ، لیراییل

در کتاب دوم ، داستان در مورد لراییل، دختری از کلیرهاست .کلیر ها زنانی هستن با قدرت بینایی ( قدرت دیدن آینده) اما لیراییل که در کودکی مادرش رو از دست داده و کسی نمی دونه پدرش چه کسی هست از استعداد دیدن آینده محرومه به همین خاطر از طرف بقیه مسخره میشه ، از طرفی جادوگری شیطانی به نام هج سعی داره قدرتی اهریمنی رو آزاد کنه! قدرتی نابودگر و در این راه از نیکلاس دوست شاهزاده سمث استفاده می کنه ….

دانلود کتاب لیراییل نسخه PDF

دانلود کتاب لیراییل قسمت دوم نسخه PDF

جلد سوم : ابهورسن

پادشاهی کهن ، ابهورسن

کتاب سوم درباره نبرد دو ابهورسن (سابریل و لیراییل ) با هج و اورانیس هست، لیرایل و شاهزاده سمث ، به همراه ماگت و سگ سیاه سعی دارن هرچه زودتر خودشان را به دریاچه ی سرخ و نیکلاس برسانند تا از بیرون کشیده شدن نیم کره های نقره ای جلوگیری کنند ؛ هج کار ها را به سرعت پیش می بره و برنامه اش با دقت و زیرکی بسیار اجرا می شه .به جان تاچ استون و سابریل در کشور آنسلستیر توسط یک بمب گذاری سوقصد می شه و …

دانلود کتاب ابهورسن نسخه PDF

” هر کتاب دنباله کتاب قبلی می باشد به همین دلیل برای جذابیت بیشتر بهتر است که جلدها پشت سرهم خوانده شود .  ”

 

 

جزئیات

امتیاز مرغ حق - ۷٫۲

۷٫۲

امتیاز مرغ حق

User Rating: ۵ ( ۲ votes)

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

دانلود رمان یاقوت کبود | جلد دوم یاقوت سرخ

دانلود رمان یاقوت کبود | جلد دوم یاقوت سرخ

پس از مشخص شدن اینکه گوئنت به جای دختر خاله اش حامل ژن زمان است ، زندگی او تغییر میکند او باید به همراه گیدئون دو ویلر که یکی دیگر از حاملان ژن زمان است پرده از رازی بزرگ بردارند که زندگیشان رو به خطر می اندازد و در این راه گوئنت نمیتواند به هیچکس اعتماد کند حتی خودش ! ....

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *