کتاب مجموعه پادشاهی کهن

0
149
کتاب مجموعه پادشاهی کهن

کتاب مجموعه پادشاهی کهن

کتاب مجموعه پادشاهی کهن : این مجموعه شامل ۵ جلد به نویسندگی گارت نیکس می باشد این نویسنده موفق در ملبورن استرالیا متولد شده است . مجموعه پادشاهی کهن اثری جذاب و خواندنی از این نویسنده پر ذوق می باشد  که در حال حاضر ۳ جلد از آن ترجمه شده است .

جلد اول : سابریل

سابریل، دختر ابهورسن، از زمانی که یک کودک خردسال بوده دور ازکشور کهن و به دور از جادوی آزاد زندگی کرده.اما از طریق پیکی که از طرف پدرش فرستاده شده می فهمه که پدرش در کشور کهن ناپدید شده و سابریل برای پیدا کردن او مجبوره به کشورش برگرده. سنگ های بزرگ کارتر که محافظ دروازه های مردگان و تعادل حاکم بر کشور هستند یکی یکی شکسته می شوند و مهی جادویی سراسر منطقه را وهم آلود کرده . سابریل در طول سفرش برای کمک به پدر و مردم کشورش با گربه ا ی سخن گو به نام ماگت همسفر می شه. ماگت در واقع گربه نیست بلکه جانوری از جادوی آ زاد بسیار قوی و کهن هست که ….

دانلود کتاب سابریل نسخه PDF

 جلد دوم : لیراییل 

پادشاهی کهن ، لیراییل

در کتاب دوم ، داستان در مورد لراییل، دختری از کلیرهاست .کلیر ها زنانی هستن با قدرت بینایی ( قدرت دیدن آینده) اما لیراییل که در کودکی مادرش رو از دست داده و کسی نمی دونه پدرش چه کسی هست از استعداد دیدن آینده محرومه به همین خاطر از طرف بقیه مسخره میشه ، از طرفی جادوگری شیطانی به نام هج سعی داره قدرتی اهریمنی رو آزاد کنه! قدرتی نابودگر و در این راه از نیکلاس دوست شاهزاده سمث استفاده می کنه ….

دانلود کتاب لیراییل نسخه PDF

دانلود کتاب لیراییل قسمت دوم نسخه PDF

جلد سوم : ابهورسن

پادشاهی کهن ، ابهورسن

کتاب سوم درباره نبرد دو ابهورسن (سابریل و لیراییل ) با هج و اورانیس هست، لیرایل و شاهزاده سمث ، به همراه ماگت و سگ سیاه سعی دارن هرچه زودتر خودشان را به دریاچه ی سرخ و نیکلاس برسانند تا از بیرون کشیده شدن نیم کره های نقره ای جلوگیری کنند ؛ هج کار ها را به سرعت پیش می بره و برنامه اش با دقت و زیرکی بسیار اجرا می شه .به جان تاچ استون و سابریل در کشور آنسلستیر توسط یک بمب گذاری سوقصد می شه و …

دانلود کتاب ابهورسن نسخه PDF

” هر کتاب دنباله کتاب قبلی می باشد به همین دلیل برای جذابیت بیشتر بهتر است که جلدها پشت سرهم خوانده شود .  ”

 

 

پاسخ دهید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید